Tufan Hocam nerelerdeydiniz. Yıllar geçti. Yıllar sonra sizi aradım hemen hatırladınız uzun uzun konuştuk ve gördüm ki Yine aynı GSM numaranız. Yine Nişantaşı. Yine aynı asalet ve mütevazilik. İlim yolunda olanlara, bizlere siz örneksiniz Kıymetli hocam.

Arzu C. / İstanbul

 

Tufan Hocamın öncelikle entelektüel ve bilge kişiliğine hayranım. Kimse ona benzeyemez. Az konuşur. Öz konuşur. Sadece ilmini yapar. Ömür boyu duanızı alır.

Kerim B. / Ankara

 

Sn. Tufan Hocama İsviçre'den selam olsun. Hocam sizleri bekliyoruz en yakın zamanda.

Lütfi K. / İsviçre

 

Danışanları genellikle İş çevresinden yöneticiler iş adamları iş kadınları olan mümtaz şahsiyet değerli hocama saygılarımı gönderiyorum. Üzerimde çok hakkınız emeğiniz var Tufan Hocam.

Yasmin Z. / İstanbul

 

Hak yolundan ayrılmayan, batılı geride bırakmış, ulaştığı ilimle bize nefes olan yolumuzu aydınlatan Değerli üstad Tufan Hocam, sizler daima kalbimizdesiniz.

Servet F. / Antalya

 

Tufan Hocama  uzun zaman sonra yeniden ulaşabildim. Yıllar önce kızımın evliliği ile ilgili yardımını istemiştim. Sağolsun varolsun ki şimdi kızım çok mutlu iki torunum oldu. Bende geçen yıl yeni işyeri kurmuştum. Müşteri sıkıntım vardı. Tufan hocam sayesinde işyerim artık arı gibi çalışıyor. Sevgilerimle ve sonsuz saygılarımla Hocam.

Emel K. / Bursa

 

Ünlü Medyum Tufan beyi TV lerde göremiyoruz. Geçmişte her TV programını kaçırmadan izliyordum. Hem alim hem bilgili hem entelektüel bir kişilik. Söylemeden geçemeyeceğim, o yıllarda bende kendisinden iş konusunda yardımını aldım. O yardımı sayesinde yıllardır da aynı işyerinde yönetici olarak çalışıyorum. Sağolun varolun Hocam.

Sevgi S. / İstanbul

 

Tufan hocam sayesinde sevdiğim adamla evlenebildim. Bir kızımız oldu çok mutluyuz. Ailem sevdiğim adamı kesinlikle istemiyordu. Gökten melek inse vermeyiz diyorlardı. Ama Tufan hocamın sayesinde evliliğim gerçekleşti. Çocuğuma her baktığımda sizi saygı ve saygıyla hatırlıyorum Sayın Hocam.

Türkan A. / Eskişehir

 

Sayın Hocamla Almanya da tanıştık bir toplantısında. On oniki kişi vardık. Herkes derdini anlatıyordu.Hocamız dinledi.Bende anlattım. Tamam dedi. İlimle çözülecek İnşaallah dedi. Onbeş gün kadar sürede çözülmeyecek sıkıntılarım çözüldü. şaşırdım. Diğer kişilerden bazılarından telefon aldık verdik. Onlarla da konuşunca işim halloldu diye onlarında çözülmüş. Mübarek özü sözü bir insan Tufan Hocam Allah ilminize ilim katsın, sağlık ve afiyet versin. Ben size çok müşteri gönderiyorum ama ismimi söylemeyin diyorum hocam.

Almancı Tarık C. / Almanya

 

Tufan Hocamızla yıllardır görüşür konuşuruz. Neredeyse 20 yılı aşmıştır kendisinden ilk yardım istediğimde işlerimle ilgili sorun vardı, birde aşk meseleleri. Dert sorun bitmiyor tabii. Yıllar içinde tanış olduk. Bazen terapi yapar üzerimden gerginliğimi alır bazen  yol gösterir ama en çok da ilmi sayesinde yaptıkları ile yaşantıma sağladığı büyük yardımlardan dolayı müteşekkirim. İyiki varsınız değerli hocam.

Hilal D. / Kocaeli

 

Saygıdeğer Hocam yeni siteniz harika olmuş. Siz daima yanımızda olun, yardımcımız olun, rehberimiz olun. Alim insan, kıymetli hocam.

Haktan G. /  İstanbul

 

Hocamla tanıştığımda eşimden ayrılmak üzereydim. Karımı çok seviyordum. üniversitede tanıştık ailelerimizde tamam dedi büyük aşkla evlendik. 2 yıl çocuğumuz olmadı. Sonra her şey karıştı, sevgimiz kavgaya nefrete döndü, eşim düşman olmuştu bana. Nedenini de anlamıyordum. Sonra Medyum Tufan hocamızı bir aile büyüğümüzden duydum. Allah razı olsun,eşimle barıştım,eskisinden daha mutluyuz, huzurluyuz. Bir de oğlumuz var şimdi 2 yaşında.

Fatih A. / Muğla

Sayın  Tufan hocama çok şey hatta hayatımı  borçluyum . İşadamıyken battım 2015 yılıydı,çok büyük borcun altına girmişdim. Bunalıma girdim . İntaharı bile düşünürken bir arkadaşımın tavsiyesiyle Tufan hocama ulaştım.Tüm dertlerimi anlattım.Kurtulacaksın İnşallah dedi.1.ayın sonuna doğru gittiğim her yerde yüzüme  kapanan kapılar açılmaya başladı.İş teklifleri gelmeye başladı ard arda. 3 ayın sonunda borçlarımı ödemiş kazanmaya başlamıştım.Çalışmalara devam ediyordu. 6 ayda çok büyük bir iş teklifi aldım ve ondan sonra da toparlandım zaten ve şimdi eskisinden daha güçlüyüm. Hocama verdiğim hediyelerin haddi hesabı yok. Olmazda. Kıymetli Tufan Hocam Başımın Tacısın. 

Ankara'dan MEHMET MUSTAFA K.

Sayın Tufan hocamdan Kıbrısa geldiğinde yardım aldım. Nişanlımla evlenmek üzereyken birden bire ayrılmışdık.Ne olduğunu anlamamıştım.Tufan Hocamın  toplantısına gittim. Derdimi anlattım. Barışacaksın İnşallah dedi. 10 güne kalmadı barıştık nişanlımla. Şimdi evliyim ve çok mutluyuz.Meğer bizi çekemeyenler büyü yaptırmış ayrılalım diye. Muhterem hocam sizleri çok özledik. Kıbrısa geldiğinizde lütfen bildirin eşimle sizi ziyarete geleceğim. 
Kıbrıs'tan Mahmut C.

Size ne kadar dua etsem azdır Tufan Hocam. Hem evliliğimi ailemi kurtardın,hem iflas edip borç batağına düşmüş kocamın işlerini düzelttin.Ailece size duacıyız Hocam. Artık dokunduğumuz her yer yeşeriyor.Tuttuğunuz altın olsun Hocam.
Amerika Newyork’dan  Azize K.

Londra da yaşıyordum,sevdiğim adam Türkiyedeydi. Mühendis olmasına rağmen Ailem onu asla istemiyordu.Ne zaman evde konusunu açsam kıyamet kopuyordu.Tufan Hocama bir kız arkadaşımın annesi başvurmuş.Annesinin istediği  1 haftada olunca çok şaşırmışlar. Bana söyledi.Hocamı aradım durumu anlattım.Biraraya gelirsiniz İnşallah dedi. 15 güne kalmadan ailem yumuşadı,çocuğa karşı olan tepkileri azaldı,derken söz yaptı ve  biz nişanlandık,bayramdan sonra nikahımız düğünümüz olucak Türkiyede.Tufan Hocam size nasıl teşekkür etsem bilemiyorum.Beni sevdiğime kavuşturdunuz.Allah da sizleri istediklerinize isteklerinize kavuştursun.
İngiltere Londra’dan Sevgi  V.

Sayın hocamızı yıllardır  TVlerden tanıyoruz,son zamanlarda pek görülmesede.Geçen bir ay kadar önce  arkadaşımla dertleşiyorduk.İİthalat İhracat yapıyordu,müşteri sıkıntısı sipariş sıkıntıları vardı anlatıyordu.Çıkmaza girmiş haldeydi. Aklıma Hocam geldi,hemen konşturdum telefonda.Güçlenirsin çok iş yaparsın İnşallah demiş. Çalışmaya başladılar.Şimdi Metin maşallah sipariş yetiştiremiyor.Paraya para demiyor.Tufan Hocama çok dua ediyor.
İstanbul'dan Halil A.

Kocam TR de iflas edince çareyi Amerikaya yerleşmekte bulduk.Floridaya yerleştik. Ama kocamın  işleri burada da  iyi gitmedi.Tufan Beyden bir arkadaşım bahsetmişti yıllar önce kocası başka bir kadınla evlenmeye kalkmış,kendisini boşamak istiyordu.Tufan bey devreye girince yuvası dağılmaktan kurtulmuştu. Amerikada sıkıntılı geçen günlerden bir gün internette gezerken Tufan Hocama rastladım. Tesadüf olamayacağını düşündüm ve aradım. İyiki de aramışım. Çalışmaya başladığımız andan itibaren kocam iş teklifleri almaya başladı, para kazanmaya başladı, çok az bir sermaye ile büyük bir işe ortak oldu. Şimdi hayata yine eskisi gibi yaşam dolu bakıyoruz. Hocam size ne kadar teşekkür etsek azdır. En uygun zamanınızda sizi misafir etmek istiyoruz.

USA Florida'dan  Arzu T.