Büyü Bozdurmak İstiyorum!

Büyü bozdurmak
Hakkı ve doğruyu savunan Medyum Tufan,(0532  484 30 33) yıllardır üzerinde çalışarak Havas ve Ledün ilmine haiz olmuştur. Büyü bozma konusunda Allah’ın izni ile size yardımcı olacaktır. Kesinlikle büyü yapmasını teklif etmeyiniz, Uyguladığı kısa ve net çözümler sayesinde, toplumda belli bir yer edinmiş Medyum Tufan Hocamıza...

Büyü Bozdurmak İstiyorum!

Büyü ya da sihir, insanlara yapılmış doğaüstü gizli güçler aracılığıyla belli bir amaç güdülerek istenen sonuçlara ve hedeflere ulaşmak için yapılan ve aracı olarak üç harflerin kullanıldığı eylemlerdir. Yapılan incelemelerde görülmüştür ki, büyü ile uğraşan insanların veya büyüye maruz kalanların, iki taraf olarak da, istemsiz ve bilinçsiz olarak psikolojik sorunlar yaşamaktalar ve sonları genelde hep kötüye doğru gitmektedir.

İnsanlara yapılan büyülerin birçok çeşidi olduğu gibi, kime hangi büyü yapılmış, bunların çözüme nasıl kavuşacağı hep sorula gelmiştir. Büyü yapımı ve sırları ile genellikle medyum dediğimiz insanlar ilgilenmektedir. Bunlardan bazıları sadece maddi bir getiri için insanların saf duygularını sömürmekte ve maalesef onların bu konudaki tüm laflarına da itibar edilmektedir. Peygamberimiz (s.a.s) büyü gibi işlerle uğraşanların, günah kapısının açık olduğunu ve büyünün yedi büyük günah arasında olduğunu bildirmiştir. Allah (c.c.) isterse tüm büyülerin ve tılsımların etkisini yok eder ve insanları istediği mutluluğa kavuşturur.

Büyü Bozdurmak İçin Ne Yapılmalı?

Büyü yapıldığını öğrendikten sonra ilk önce sorunu çözmek için Allah’a dua ederek büyünün negatif etkisini kaldırma yoluna gitmelidir. Çünkü yapılan büyünün ana temasıma baktığımızda yine “dua” vardır. Yani burada amaçlamamız gereken her türlü isteğin Allah (c.c.)’tan yapılmasının ne kadar önemli olduğunu bir kez daha görmekteyiz. Asıl olan dua anahtarını kullanarak isteğinizi yerine gelmesini sağlamaktır.

Piyasaya çıkmış bir sürü kendini bilmez, insanların bulunduğu sıkıntılı durumlarından yararlanarak sadece maddi beklentiyle onların duygularını sömürmeye devam etmektedir. Doğaüstü ilimlere hâkim Allah’ın inayetini isteyerek, insanlar üzerinde etkili olan negatif enerjiyi kaldırmak adına İslami hassasiyetleri ve kutsal kitabımızın bu konuya değindiği ayetlerini de dikkat alarak bu işlere girilebilir.

Medyum Tufan (0532  484 30 33) Büyü Yapmaz, Havas ve Ledün İlmi Bilgisi İle Büyü Bozar

Hakkı ve doğruyu savunan Medyum Tufan, yıllardır üzerinde çalışarak Havas ve Ledün ilmine haiz olmuştur. Büyü bozma konusunda Allah’ın izni ile size yardımcı olacaktır. Kesinlikle büyü yapmasını teklif etmeyiniz, alacağınız cevap olumsuzdur. Siz de büyü bozma konusunda uyguladığı kısa ve net çözümler sayesinde, toplumda belli bir yer edinmiş Medyum Tufan hocaya başvurunuz. (0532  484 30 33)

 

S

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*