BÜYÜ YAPIMI VE SIRLARI 1-RESİM BÜYÜSÜ

Resim Büyüsü
Bunu modern dünyanın yeni tanıştığı black hacker – white hacker yani insanlara zarar vermeye çalışan kara hacker veya insanları korumaya çalışan beyaz hackerlar arasındaki savaşa benzetebilirsiniz. Büyü savaşında Medyum Tufan Tufan (0532  484 30 33), Allah’ın izniyle, yapacağı size özel uygulamalarla..

BÜYÜ YAPIMI VE SIRLARI

Büyü ve büyücülüğün kadim medeniyetlerden kalma bir ilim olduğu ancak günümüzde böyle büyük bir gücün sıradan insanlar tarafından ulaşılmasının mümkün olmadığı bilinmelidir. Büyü ve büyücülük kastıyla ortaya çıkan büyücülerin veya medyumların aslında insanların zaaflarından ve savunmasızlıklarından faydalanmak isteyen fırsatçılar olduğu görmek isteyen gözler tarafından rahatlıkla fark edilebilecek bir gerçektir.

Büyücülere ulaşmak kolay mıdır?

Piyasada bulunan sahte büyücüler ve medyumların varlığı sahte büyü ve büyü bozma yöntemlerinin de bol miktarda ortaya çıkmasına sebep olmaktadır.    Gerçek büyü ve büyücülüğün tespit edilmesi neredeyse imkânsız olmakla birlikte büyü ve büyücülük maksadıyla kullanılan bazı yöntemler tüme varım yöntemiyle veya mantık kullanılarak bulunabilir veya anlaşılması sağlanabilir.

Halk arasında büyü yapmak üzere kullanıldığına inanılan yöntemlerden biri de resimlerin kullanılmasıdır. Bu inancın yayılmasının sebebi ise medyada yaygın olarak gösterilen fantastik filmlerde resimlerin büyü yapma aracı olarak kullanılmasıdır.

Resim bir büyü aracı olarak kullanılabilir mi?

Ancak unutulmaması gereken husus, bir şeyin ne olduğu değil o şeyi kimin yaptığıdır. Büyü ve büyü yapımında kullanılan hususlar, avam halk arasında dolaşan bilgilerle yapılamaz; sıradan insanlar ister resim ister müzik ne kullanırlarsa kullansınlar büyü yapmak ile emellerine ulaşmaları mümkün değildir. Bu sebeple her sakallıya dede denmeyeceğini unutmayarak piyasada dolaşan sahte veya sahtekâr medyumlara itibar etmeden hareket etmekte fayda vardır.

BÜYÜ BOZMAK İÇİN MEDYUM TUFAN’A BAŞVURUN!!!

Aynı şekilde büyü yapmak nasıl ledün ve havas ilmine sahip seçkinlere verilmiş bir ilimse büyü bozmak da çivi çiviyi söker mantığından hareketle ledün ve havaslara bahşedilmiş bir ilimdir. Ledün ve havas ilmine sahip bu insanlar, genelde halk arasında yaygın olarak medyum olarak biliniyorlar, başka diğer materyalleri kullanabilecekleri gibi resimleri de kullanarak büyüleri bozabilirler.

Bunu modern dünyanın yeni tanıştığı black hacker – white hacker yani insanlara zarar vermeye çalışan kara hacker veya insanları korumaya çalışan beyaz hackerlar arasındaki savaşa benzetebilirsiniz. Büyü savaşında Medyum Tufan Tufan (0532  484 30 33), Allah’ın izniyle, yapacağı size özel uygulamalarla büyüleri bozabilecek ve sizi sağlığınıza kısa zamanda tekrar kavuşturacaktır.

S

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*