BÜYÜ YAPIMI VE SIRLARI – 3-KAN BÜYÜSÜ

Kan büyüsü
Birçok büyü çeşidi vardır. Bunlardan bir tanesi de “Kan (Adet Kanı) Büyüsü”dür. Kara büyü grubunda yer alan “Kan Büyüsü”, kişinin bedenine ve iradesine etki ederek, davranış, düşünce ve hislerinde değişiklikler göstermesine sebep olur. Erkeklerin kendisine bağlanmasını isteyen kadınlar...

BÜYÜ YAPIMI VE SIRLARI – 3-KAN

İnsanoğlunun yaratıldığından bu güne kadar gizemli şeyler ilgisini çekmiştir. İşte bunlardan bir taneside büyü’dür. Büyü; kişisel hırslar veya maddi gerekçeler ile, kişinin iradesine sahip olabilmek ve ona istediği bir şeyi yaptırabilmek için, dinimizce kesinlikle haram olan bir eylemdir.

Hem yüce kitabımız Kuran’ı Kerim, hem de Peygamber Efendimiz (S.A.V.) büyü yapmayı ve yaptırmayı yasaklamıştır. Ancak “Ledün” ve “Havas” ilmine sahip kişiler tarafından, büyünün bozulması ve insanların üzerindeki etkisinin kaldırılmasına için uğraşılmasına müsaade edilmiştir.

Birçok büyü çeşidi vardır. Bunlardan bir tanesi de “Kan (Adet Kanı) Büyüsü”dür. Bir kişiyi diğer bir kişiye bağlamak için yapılan çok etkili ve kesin bir büyüdür. Kara büyü grubunda yer alan “Kan Büyüsü”, kişinin bedenine ve iradesine etki ederek, davranış, düşünce ve hislerinde değişiklikler göstermesine sebep olur. Erkeklerin kendisine bağlanmasını isteyen kadınlar tarafından yaptırılır. Evli dahi olsa erkeğin kendisine bağlanmasını ve eşinden ayrılmasını isteyen bir kadın, maalesef böyle bir yönteme başvurabilmektedir. Netice itibari ile birçok yuvanın dağılmasına sebebiyet verebilecek tehlikeli bir büyü çeşididir.

İnsanlar Neden Büyü Yaptırırlar?

Yukarıda da bahsedildiği gibi birtakım psikolojik rahatsızlıkları olan hırslı insanlar, maddi ve manevi gerekçelerle büyü yaptırırlar. İnancı zayıf olan bu insanlar, bazen bir kadın ile erkeğin arasını açmak hatta evli ise boşandırmak, bekâr bir insanın kısmetini açmak, bir konu hakkında bir kişiyi ikna etmek, sevmediği veya düşman olduğu bir kişinin ruh ve düşünce yapısını bozmak vb. gibi daha birçok nedenlerle büyü yaptırırlar. Böyle bir durumla karşı karşıya kalan bir kişi, ilk önce şunu unutmamalıdır ki, “Allah (C.C) dilemedikçe hiç kimse, kimseye zarar veremez”. Bundan dolayı gönlünü ferah tutmalı ve paniğe kapılmamalıdır.

İnsanların üzerindeki büyünün tesirini ortadan kaldırabilmek için ise bir takım girişimlerde bulunması gerekir. Bunların başında bolca Ayetel Kürsi okunması şiddetle tavsiye edilir. Bununla birlikte, bol bol tevbe ve istiğfar edilmeli, Fatiha, İhlas, Felak ve Nas surelerini de çokça okumak gerekir. Ayrıca “Ledün” ve “Havas” ilmine sahip kişiler ile irtibata geçip onlardan da yardım alınabilir.

Büyü nedeni ile sorun yaşıyorsanız büyü bozma için Medyum Tufan’a danışabilirsiniz. (0532 484 30 33)

S

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*