BÜYÜ YAPIMI VE SIRLARI 4-ANNE ADI

Anne adı
İsteklerinizi gerçekleştirmek için büyü değil, hak olan Allah’ın yolunu izlemeniz gerektiğini vurguluyoruz. Bir telefon ile MEDYUM TUFAN’a (0532 484 30 33) ulaşabilirsiniz. Yılların birikimi ve sahip olduğu ilimler ile sizi dinleyerek durumunuzu değerlendirecek ve kısa zamanda Allah’ın izniyle dertlerinize çare olacaktır.

BÜYÜ YAPIMI VE SIRLARI 4-ANNE ADI

Büyü yapılmak istenen kişinin durumu ve ailevi bilgileri çok önemlidir, çünkü büyü dünyasında tüm bilgiler karinden alınır. Karin yardımı ile ruhsal hastaların bilgisi elde edilir ve bilgiler de anneden çocuklara geçtiği için önemli olan anne adıdır. Karin, çocukluğumuzdan beri içimizde olan üç harflilerin bulunduğu bir yer olarak adlandırılabilmektedir. Bundan dolayı çocuklarımız doğduktan sonra ilk işimiz Felak ve Nas surelerini onlara öğretip kendilerini metafizik âlemin negatif etkilerinden korunmasını sağlamamız gerekir. Bu kısa bilgiden sonra bile anne bilgisinin ne kadar önemli olduğunun sebebi anlaşılmıştır.

Havas İlmi ve Anne Adı

Özellikle havas ilminde de esas olan, kişilerin kimden olduğu değil asıl olan kimden doğduğudur. Görünen durumlar hariç bu âlemde babanın kim olduğunu gerçek manada kimse bilmemektedir. Bu yüzden anne adının önemi bir kez daha öne çıkmaktadır. Anne doğumdan ebede kadar çocuğunun yanında olup bu durum herkes tarafından açık ve net olarak bilinmektedir.

Havas ilmi metafizik âlemde ruhani varlıkları kullanarak insanların dertlerine çözüm bulma olarak da değerlendirilir, yalnızca belli bir alanla kısıtlamamak gerekir. Yukarıda yaptığımız açıklamaların sebeplerinden bazıları gizli ilimlerde neden bu kadar anne adının önemli olduğunu belirtmek ve büyü yaparken yanlış bir isim verilmesiyle uğraşların boşa gitmemesini sağlamak içindir. Büyü için verilen anne adı bilinmiyorsa kesinlikle yanlış söylenmemeli, hatta muallakta kalındığı zaman bile ismi verilmemeli ve bunun yerine Havva ismi verilmelidir. Çünkü Havva anamız tüm insanlığın anasıdır. Tüm insanoğlu Adem’le Havva’dan doğmadır.

Bu bilgilerden sonra anne adını büyülerin sırrından olduğu ve dikkat edilmesi gereken bir konu olduğu için irdelemiştik. Ama bu demek değil ki sizlerin büyü ve sihir gibi işlerle uğraşmaya yönlendirmek istiyoruz. Aksine her yazımızda uyardığımız gibi sizleri tekrar uyarıyor isteklerinizi gerçekleştirmek için büyü değil, hak olan Allah’ın yolunu izlemeniz gerektiğini vurguluyoruz. Bir telefon ile MEDYUM TUFAN’a (0532 484 30 33) ulaşabilirsiniz. Yılların birikimi ve sahip olduğu ilimler ile sizi dinleyerek durumunuzu değerlendirecek ve kısa zamanda Allah’ın izniyle dertlerinize çare olacaktır.

S

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*