BÜYÜ YAPIMI VE SIRLARI 6-SAÇ

saç kılları
Yukarıda anlattığımız saç ile büyü tarifini uygulamayınız. Dinen haram olan büyüden kesinlikle kaçınmak gerekir. Büyüye maruz kalındığında ise, ilim sahibi birinden destek alınabilecektir. Büyü bozma işlemleri için Havas ve Ledün ilmine sahip Medyum Tufan Hoca ile görüşebilirsiniz. (0532 484 30 33)

BÜYÜ YAPIMI VE SIRLARI 6-SAÇ

Büyü için kullanacak malzemeler ve uygulanacak kişinin üzerindeki bırakacağı etkilere göre çeşitlilik arz etmektedir. Çünkü etkisi altına alınacak insan özelliklerini taşıyan bir materyal kullanılarak yapılmış büyü, alanında bilgili ve işini bilen bir medyum tarafından çok etkili bir silah olarak kullanabilir. Yapılan büyülerin kullanılacak malzemelerini incelediğimizde hepsinde neredeyse saç malzemesinin olduğunu görmekteyiz. Bu bilgiler ışığında saçın ne kadar etkili bir sihir malzemesi olduğunu gözlemlemekteyiz.

Saç büyüsü ve etkileri

Yıllarca süregelen metafizik dünyanın yetkilerini kullanarak insanların birbirinden yararlanması, aşk için bağlamaları, düşmanca hareketleri yapması nedenleriyle kullandıkları büyüler vardır. Saç erkek ve kadının birbirine bağlamasını sağladığına inanılan etkili büyülerden biridir. Genelde bayanlar karşındaki insanın kendine bağlamasına ve sırılsıklam âşık olmasını istemektedir. Böylece büyülere ilgi duyarlar.

Saç büyüsünün yapımı ve sırları

Öncelikli olarak büyü yapılacak kişinin ki bu genelde kadın olur;

  • Saçından mümkün olduğu kadar uzun bir saç teli alınır,
  • Alınan saç teline düğümler atılır, (bazı kaynaklarda yedi olarak belirtilmiştir)
  • Her düğüm atıldığında bazı sözler ve dualar söylenir ki, biz bunu burada söyleyerek zihinleri bulandırmak istemiyoruz.
  • Sonrasında, düğüm işi tamamlandığında düğüm yapılmış saç, temiz bir beze rulo biçiminde sarılır.
  • Rulo sarımından asıl maksat, düğümlerin birbirine değmemesidir. Yanlış yapılması, olayların birbiri içine geçmesini sağlayabilir.
  • Temiz beze sarılmış saç güneş battıktan sonra gece yarısı da geçmeden, bu ara vakitte, az derin olacak şekilde, yani kedi köpeğin karıştırıp ulaşamayacağı bir şekilde gömülür ve üzerine taş koyulur.
  • İşlem bittikten sonra, evde her düğümde niyetinizi belli ederek mümkün olduğu kadar düğüm atılır ve büyü tamamlanmış olur.
  • Sonra büyünün sonuçları beklenir.

Yukarıda anlattığımız saç ile büyü tarifini uygulamayınız. Dinen haram olan büyüden kesinlikle kaçınmak gerekir. Büyüye maruz kalındığında ise, ilim sahibi birinden destek alınabilecektir.

Büyü bozma işlemleri için Havas ve Ledün ilmine sahip Medyum Tufan Hoca ile görüşebilirsiniz. (0532 484 30 33)

S

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*