BÜYÜ YAPIMI VE SIRLARI 2-GİYSİ BÜYÜSÜ

Giysi büyüsü
Sürekli halsizlik ve bitkinlik hali, vücutta durup dururken oluşan lekeler, aşırı sinirlilik hali, dünyaya küsme gibi olaylar normal hayatınızın seyri dışında bir anda gerçekleşmişse kişi kendisine yapılan giysi büyüsünden bahsedebilir. Bu durumda Allah’a sığınmalı çokça istiğfar etmeli...

BÜYÜ YAPIMI VE SIRLARI – GİYSİ

Büyü kısaca; herhangi bir çıkar uğruna din ile ilgisi olmayan dua ve yazılarla bir takım gizli varlıkların insanların ruhsal hayatlarında bıraktığı etki olarak tanımlanabilir. İnsanlık tarihi kadar eski olan büyü yapımı ve ona ait sırlar günümüzde, medyumlar tarafından kullanılmaktadır. Büyücülük İslam’dan önce Araplarda, Hintlilerde, Rumlar ve Mısırlılarda çok yaygın idi. Özellikle bu iş Hz.Musa döneminde çok itibar gören bir meslek olarak görülürdü. Bundan dolayı Yahudiler büyü yapma ve büyü bozma konusunda uzmandırlar diyebiliriz.

Büyü Çeşitleri Nedir? Nasıl bozulur?

Büyü çeşitleri burada sayılamayacak kadar çoktur. En yaygınları arasında kara büyü , kıyafet büyüsü, saç büyüsü, kilit büyüsü vb. sıralayabiliriz. Bunlardan giysi büyüsü olan 41 dikiş büyüsü en tehlikeli olanlarındandır.  Bu büyüde büyü yapılacak kişinin kıyafetine her bir kötülüğü tek tek dikerek hazırlayan büyücü, kurbanının adeta bu dünyadaki sonunu hazırlıyor gibidir. Bu büyüyü yapanda yaptıranda buna inanarak ve gizli şekilde yapar. Bu büyüyü tehlikeli kılan, büyü yapıldıktan sonra kullanılan tüm malzemeler yakılarak külleri mezara gömülse bile büyünün etkisini sürdürmesidir. Farklı bir ifadeyle 41 dikiş büyüsü bütün büyüleri kapsamı altına almaktadır. 41 dikiş büyüsü içinde; eşler arasında soğukluk, haklı dahi olunsa haksız duruma düşme(davalarda), kısmetin bağlanması, intihar, cinnet geçirme, cinselliği bağlama vb. sayabiliriz.

Giysi Büyüsüne maruz kaldığını kişi nasıl anlar?

Sürekli halsizlik ve bitkinlik hali, vücutta durup dururken oluşan lekeler, aşırı sinirlilik hali, dünyaya küsme gibi olaylar normal hayatınızın seyri dışında bir anda gerçekleşmişse kişi kendisine yapılan giysi büyüsünden bahsedebilir. Bu durumda Allah’a sığınmalı çokça istiğfar etmeli, Fatiha, Ayetel Kürsi, Felak ve Nas surelerini sürekli okumalıdır.

Kendisine yapılan büyüyü bozmak için medyumlara gitmek yerine, Ledün ve Havas ilmine sahip, takva ehli insanlardan yardım alınmalıdır. Allah’ın izni ile Ledün ve Havas ilmi bu tür olayların çözülmesi için en iyi yollardandır. Büyü yapmak dinimizce çok büyük günahlar arasında zikredilmiştir. Bundan dolayı kesinlikle bu işlere tevessül edilmemeli ve insanların hakkına girmemelidir.

Giysi büyüsüne maruz kaldığınızdan şüpheleniyorsanız, kesin ve kısa sürede büyü bozma için Medyum Tufan’ı arayabilirsiniz. (0532 484 30 33)

S

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*