BÜYÜ YAPIMI VE SIRLARI KIL BÜYÜSÜ 7

Kıl büyüsü
Çünkü birlikte olduğu kişi ona sevgi ve saygısından değil sadece Allah (c.c.) tarafından yasaklanmış bir büyü etkisi ile bağlanmış olacaktır. Böyle bir aşkın kimseye fayda vermeyeceğini ve bundan dolayı, yapan ve yaptıranların çok ince eleyip, titiz düşünmesi gerekir. Kıl ile yapılan

BÜYÜ YAPIMI VE SIRLARI KIL

Bağlama büyüsü çeşitlerinden olan kıl büyüsü, yapan veya yaptıran kişinin istekleri doğrultusunda değişmektedir. Birbirinden farklı nedenlerden dolayı kıl büyüsü yapılmaktadır. Örneğin; iki insanın birbirinden ayrılması nedeniyle olduğu gibi iki insanın birbirine bağlanması içinde sihir yapılabilmektedir. Bu iki durum kötü ve iyi amaçlı olmasına göre çok büyük farklılık arz etmektedir.

Kıl Büyüsünün Amaçları

Kıl kullanılarak yapılan büyü, büyü yapılan kişinin, yapan kişiye delicesine bağlanması için yapılmaktadır. Bununla birlikte insanları ayırmak, gelirlerini bağlamak, gece uykularını bozmak, bir evin huzurunu bozup boşaltılmasını sağlamak, akıl sağlıkları ile oynayıp bozmak ve buna benzer birçok amaçla yapılabilir. İyi olanlar için yapılanlara bağlama tılsımı da denilebilir. Yaparken kullanılacak malzemelerde, özellikle maruz kalacak insanın tenine değen eşyalardan yararlanılır.

Büyü ile uğraşan ve yaptıran kişiler, kendisine bağlamak istediği kişinin medeni durumunu dikkate almadığın da etkisi altına aldığı adamı, karısından soğutup ve boşanmasına sebep olur. Bunun kendisine ne kadar faydalı olduğunu, aslında bir yıkılan yuvanın üstüne saadetini kurmaya çalıştığının farkında olmaz. Beraber olduğu insan büyünün etkisinden dolayı ona bağlı olsa bile insanların ahının, bir şekilde çıkacağını bilmelidir. Aradığı huzuru ve mutluluğu, bir süre sonra çok daha kötü duruma sokacaktır. Çünkü birlikte olduğu kişi ona sevgi ve saygısından değil sadece Allah (c.c.) tarafından yasaklanmış bir büyü etkisi ile bağlanmış olacaktır. Böyle bir aşkın kimseye fayda vermeyeceğini ve bundan dolayı, yapan ve yaptıranların çok ince eleyip, titiz düşünmesi gerekir. Kıl ile yapılan bağlama büyülerinde iyi amaç güdülmüş olsa dahi kendisini âşık edilmek istenen insanı, iradesi dışında yönlendirmek hiçbir zaman devamlı bir saadet getirmeyecektir. Bu yüzden her şeyin doğalı ve saygılı olanı geçerlidir.

Kıl büyüsü Bozmak İçin Güvenilir Adres: Medyum Tufan Hoca

Kendinde bağlama büyüsü olduğuna inanan kişi, medyumlara büyü bozmak adına başvurabilir. Fakat alanında bilgili olan kişilerin kontrolünde olmak ve dini kurallar çerçevesinde büyü ve sihirin etkisinden kurtulmak için yapılabilir. Yılların getirdiği tecrübe ve deneyim ile Medyum Tufan (0532  484 30 33), ile tüm görüşmelerinizde gizlilik prensibine harfiyen uyarak, kısa zamanda büyüyü bozacaktır.

S

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*