BÜYÜ YAPIMI VE SIRLARI – 9 SAKAL KILI BÜYÜSÜ

Kıl Sakal
insan büyü altında kaldığında yalnızca ve yalnızca Allah’tan istemeli, fakat bazen yardım amaçlı olarak, işin ehli, gizli bilimlere hâkim insanları kullanabilir. Bunu da kesinlikle büyü için değil büyü bozma için olmalıdır. Havas ilminin uzmanı olan Medyum Tufan, sizin karakterinizi ve kişiliğinizi betimleyerek ona uygun bir havas süreci uygulayacak ve Allahın izni ile kısa zamanda sorunları çözecektir.

BÜYÜ YAPIMI VE SIRLARI – SAKAL KILI BÜYÜSÜ

Sakal ile yapılan büyü, bağlama büyülerinin bir çeşididir. Diğer saç ve kıl büyülerinin özelliği gibi insanın teniyle temas kuran bir büyü materyali olarak kullanılır. Kullanılma şekline göre materyaller çok çeşitlilik arz etmektedir. Tabi ki sakal erkeklerde olduğu için daha çok kadınların başvurduğu bağlama, âşık etme vb diğer sihir ve büyüler için kullanılan malzeme olarak göze çarpmaktadır.

Kadınlar tarafından genellikle kullanılan sakal büyüsü, genel adı saç büyüsü olan sihri yaptırarak erkeklerin kendilerine bağlanmasını, eşlerinden ayrılıp kendisi ile saadet kurmasını, kişinin uykularının bağlanmasını, kazançlarının azalmasını ve daha pek çok negatif etkiyi göstermesi için kullanılırlar. Saydığımız etkilere sebep olan bu sihir Kara büyü olarak da adlandırılmaktadır

Adından da görüleceği gibi Kara büyü insanların kötülüğü için yapılan büyülerdir. Bağlama büyüsü aynı zamanda insanların iyiliği için de yapıldığı belirtilmektedir. Fakat bunu yapan ve yaptıranlar, büyüye bulaştığında Allah’a şirk koşmuş olduğunu da akıllarından çıkarmamalıdırlar.

Arama motorlarına büyü yazdığınızda, neredeyse yüzlerce sayfa ve binlerce yoruma rastlarsınız. Buralarda eriştiğiniz bilginin çoğunun doğru olmadığını ve sizleri yanlış yönlendirmelere sebep olabileceğini unutmayın.

Bu yüzden metafizik âlemdeki yani doğaüstü olaylarla insanların iradesini etki edeceğiniz bir durumda kimsenin tuzağına düşülmemelidir.  Çünkü asıl olan insanın karşısındakini büyü yaparak değil, aksine gönlünü kazanarak doğru yolları bulması gerekmektedir. Büyü altında kaldığına inanan insanlar okuyacağı bazı dualarla bunlardan kurtulup rahatlayabilir. Örneğin uykusu bağlanan bir insan uyuyamadığı zamanlarda Felak, Nas ve Ayetel Kürsi surelerini okuyarak büyünün etkisinden kurtulup rahat bir uyku çekebilirler.

Her Sıkıntının Bir Çözümü Vardır!!!

Sonuçta her sıkıntının bir çözümü olduğunu Allah(c.c.) bizlere bildirmiş ve kutsal kitabımızda bunlara yer vermiştir.  Mutluluğu sihir ve büyüde aramak yerine, doğruluklar için çabalamak doğru olandır. Sonuçlara dayanarak insan büyü altında kaldığında yalnızca ve yalnızca Allah’tan istemeli, fakat bazen yardım amaçlı olarak, işin ehli, gizli bilimlere hâkim insanları kullanabilir. Bunu da kesinlikle büyü için değil büyü bozma için olmalıdır.

Havas ilminin uzmanı olan Medyum Tufan, sizin karakterinizi ve kişiliğinizi betimleyerek ona uygun bir havas süreci uygulayacak ve Allahın izni ile kısa zamanda sorunları çözecektir. TUFAN TUFAN HOCA (0532  484 30 33) bir telefon mesafenizdedir.

S

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*