AŞK BÜYÜSÜ – CANBAR BÜYÜSÜ NEDİR ?

Canbar
Canbar büyüsü, aşk büyüsü olarak da geçmektedir. Canbar büyüsü genel olarak büyü altına alınacak kişinin resmi, heykeli ve bazı kaynaklara göre fotoğrafı üzerinde çalışmalarla yapılır. Büyü bozma ve danışmak için Medyum Tufan (0532 484 30 33)hocamızdan yardım alabilirsiniz.

CANBAR BÜYÜSÜ NEDİR ?

Sevdiği kişiyi kendine âşık etme ve sırılsıklam bağlamak için yapılan bağlama büyüsü çeşididir. Âşık etme büyüleri arasında en etkili olarak bilinir. Bağlama büyüsü ve amacı olarak kulağa iyi geldiği için iyi büyüler arasında düşünülür, fakat İslami kurallara göre büyünün iyisi ve kötüsü yoktur.

Canbar Büyüsünün Tanımı

Bu yazımızda canbar büyüsü ile ilgili genel bir tanım verip bu tanımın sizlerin bu büyüyü yapmanız için değil sadece bilgi olarak sunulduğunu bilmenizi isteriz. Canbar büyüsü, aşk büyüsü olarak da geçmektedir. Canbar büyüsü genel olarak büyü altına alınacak kişinin resmi, heykeli ve bazı kaynaklara göre fotoğrafı üzerinde çalışmalarla yapılır. Büyü bozma ve danışmak için Medyum Tufan hocamızdan yardım alabilirsiniz. (0532 484 30 33) Bu büyü de kullanılacak materyallerin hepsi tamamen doğal olması gerekmekte olup bundan dolayı fotoğrafın uygun olmayacağını ve onun doğal olmadığını inanmaktadırlar. Bu yüzden insanlar resme yönelmektedir. Resmin kendi elinizle çizilmiş olması fark etmez. Âşık edeceğiniz kişinin elle çizdiğiniz resminin, büyü altına alınacak kişinin resmine benzemesi veya hiç benzememesinin bir önemi yoktur. Büyüye başlarken önce bazı dualar vardır, bunlar okunur ve yerine getirilir. Sonra kişinin resim, heykel veya elle çizilmiş resminin üzerine âşık edilecek kişinin ismi ve annesinin adı yazılır. Bu en önemli safhasıdır.

Bu işlem yapıldıktan sonra bazı esmalar belirli sayılarda okunarak büyünün tamamlanması sağlanır. Sonra bu fotoğraf, resim veya heykel gibi evin görünen bir yerine asılarak bir hafta beklenmesi sağlanır ve büyü yapılmış olur.Canbar büyüsüyle ilgili  ve danışmak için Medyum Tufan hocamızdan yardım alabilirsiniz. (0532 484 30 33)

Bu bilgiler ışığında sizleri büyü ile alakalı hiçbir işe girmemenizi ve sadece büyü bozma konularında çok dikkatli olmanızı ve bu konulara yaklaşırken büyü bozma alanında uzman kişilerle muhatap olmanızı tavsiye ediyoruz. Çünkü kendinize âşık edeceğiniz insanın belki sevdiği biri var ve siz bir şeyleri kazanacağınız için o insana haksızlık yaparak bir şeylerini elinden alıyor olabilirsiniz. Büyüyle kazandığınız bu durum yarın aynı candar büyüsü ile size yapılarak elinizden alınamayacağını nerden bilebilirsiniz.

Şu anda kazanıyor gibi göründüğünüz her şey, bir anda tepetaklak olabilir. Büyü bozma ve danışmak için Medyum Tufan hocamızdan yardım alabilirsiniz. (0532 484 30 33)

 

S

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*