KABUSLAR, KARABASANLAR BASIYOR NEDEN?

Kabus karabasan
Medyumluk alanında Almanya, İsviçre ve Türkiye’nin yakından tanıdığı ve güvendiği Medyum Tufan Hoca (0532 484 30 33) bu tür sorunların çözümü konusunda İLİM sahibi bir alimdir. Derin Havas ilmiyle sizi rahatlatacaktır.

KÂBUSLAR, KARABASANLAR BASIYOR NEDEN?

Gördüğümüz her olağanüstü güzellik için “rüya gibi” deriz. İnsanların bedenen ve ruhen dinlenip enerjilerini yeniden kazandığı uykularında, kim kâbus görmek ister ki? Herkesin üzerine huzur çökerken size neden karabasan çöksün?

Günümüzün neredeyse üçte birini ayırdığımız uykularımızda sürekli olarak bir hayvan veya bilinmeyen bir güç tarafından kovalanmak, boğulmak, bir yerlere sıkışmak, sevdiklerinizden ayrılmak, dişlerimizi dökmek, yaralanmak, insanlar arasında utanç verici bir hale düşmek, afetlere maruz kalmak gibi dehşet verici kâbuslar görmek hayatımızı alt üst etmeye yeter de artar bile.

Bu kâbuslar ve karabasanların kaynağının hangi ruh hali ve hangi dış müdahaleler olduğunu bulup çözmek gerekir. Medyumluk alanında Almanya, İsviçre ve Türkiye’nin yakından tanıdığı ve güvendiği Medyum Tufan Hoca (0532 484 30 33) bu tür sorunların çözümü konusunda marifet sahibi bir alimdir. Derin ilmiyle sizi rahatlatacaktır.

Hayatınızın geneli de “kâbus gibi” mi?

Bütün tersliklerin birbiri ile yarıştığı, çok stresli ve zor bir dönemden geçiyor olabilirsiniz. Hayatınızın içinde de koştuğunuz ama yetişemediğiz hedefler varsa, etrafınızda sesinizi duyup size ses verecek insanlar kalmamışsa ve kimse sizi görmüyor veya umursamıyorsa uykunuzda karabasan çökebilir. Kâbus görmek için uyumanıza hiç gerek yok! Yani, günlük hayatınızın bilinçaltınızda biriktirdikleri ile ara sıra kâbus görebilirsiniz.

Ancak, çok sık tekrar ediyor ve kâbus görme korkusuyla uyumaktan kaçıyorsanız, profesyonel bir desteğe ihtiyacınız var demektir. Çünkü her insanın aynı sebeplerden kâbus gördüğü söylenemez. Günlük psikolojik travmalar kadar yapılan büyüler de kâbus görmenize veya üzerinize karabasan çökmesine sebep olabilir. Kâbus görmeye yol açan farklı büyüler vardır ve bunların çözümü de her medyum tarafından yapılamaz. Peki, bunu nasıl anlarsınız ve ne yapmalısınız?

Medyum Tufan Hoca, Allah’ın İzniyle Gecelerinizi Size Geri Veriyor

Üzerinizde büyü olduğunun belirtileri arasında sayılan karabasan ve kâbus görmeler sürekli hale gelirse, bu konuda uzman biri medyum ile görüşmeniz gerekmektedir.

Sizin anlatımlarınız ve kendi derin tecrübesi ile üzerinizde büyü olup olmadığı, var ise hangi büyünün tesiri altında olduğunuzu ve bu büyünün ne tür bir büyü olduğunu MEDYUM TUFAN (0532 484 30 33) ile yapacağınız telefon görüşmeleri sayesinde öğrenebilirsiniz.

S

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*