KARA BÜYÜ-ÖLÜM BÜYÜSÜ BOZMA

Kara büyü
Kara büyü, en tehlikeli büyülerden biridir. Medyum Tufan (0532 484 30 33) bu büyülerinin bozulması için yapılan uygulamalarla, kişinin manevi sağlıklarına huzura hızla kavuşmasını (Allahın İzniyle ) sağlamaktadır.

KARA BÜYÜ BOZMA

Büyüler, fesat ve ruhu kötü insanlar tarafından bir başkasına kötülük yapmak, huzurunu bozmak, aile ilişkilerini kötüye çevirmek, mutluluğuna engel olmak ya da onu hastalandırmak ve de öldürmek gibi habis amaçlarla yapılabilmektedir. Dinimizce kesin bir şekilde yasaklanmış ve lanetlenmiş olmasına rağmen büyü yaptıran vicdansız insanlar çok bulunmaktadır. Kötü kalbine esir olmuş bu tip insanların yaptığı veya yaptırdığı en kötü büyülerden biri de kara büyü denilen büyülerdir.

KARA BÜYÜ NEDEN YAPILIR?

Kara büyü yapılmasının en önemli nedeni, rakip gördüğü veya bir nedenle sevmediği kişilerin duygularını ve düşüncelerini esaret altına alarak değiştirmeye çalışmaktır. Bu sayede büyü yapılmış kişinin arzu edilen bir biçimde davranması sağlanıp, normal tavırlarını unutması amaçlanır. Kara büyü yapan kişilerin en önemli amaçları iyi giden evliliklerde eşlerin arasını bozmak ve eşleri ayırmaya çalışmaktır. İş hayatına yönelik yapılanlarda ise kişinin işlerinin bozulmasını sağlamak, iş yerindeki bereketin ve işe yönelik kısmetlerin kesilmesi hedeflenmektedir. Bunların yanında kişinin amansız ve çözümsüz önemli bir hastalığa yakalanması ya da ölmesi amacı güdülerek de kara büyü yapılmaktadır.

KARA BÜYÜ VARSA BEKLEMEDEN TUFAN HOCA’YI ARAYIN!!!

Yukarıda açıkladığımız belirtiler varsa kısa zamanda Medyum Tufan Hoca (0532  484 30 33)  aranmalıdır. Hocamız sizinle telefonda yapacağınız ilk görüşme sonrasında kısa zamanda durumu anlayabilecek ve büyü bozma gerekiyor ise sağlığınız için size gereken uygulamaları gerçekleştirmeye başlayacaktır.

Medyum Tufan Tufan, ülkemizdeki medyumlar arasında, bugüne değin yaptıkları ve getirdiği çözümler ile ön sıralarda bulunan ve toplumumuzca saygınlık gören bir şahsiyettir. Kara büyüye uğrayan kişilerin, karakter analizlerini hassasiyetle yapmasını takiben kara büyü bozma işlemlerine başlayacaktır.   Medyum Tufan tarafından yapılan bu uygulamalar akabinde, kara büyüye maruz kalmış kişinin öncelikle ruhsal ve fiziksel olarak sağlıklarına hızla kavuşması Allah’ın izni ile sağlanacaktır. Çok kısa bir zaman zarfı içerisinde kişilerin kara büyünün etkisinden tamamen çıkmaları ve normal hayatlarına çok sağlıklı bir şekilde dönmeleri mümkün olacaktır. Medyum Tufan Tufan (0532  484 30 33) telefonun diğer ucunda sizin aramanızı beklemektedir.

S

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*