KAŞIK BÜYÜSÜ NEDİR ?

Kaşık Büyüsü
kaşık büyüsü etkisinden kurtulmak için gerekli İLMİ alanında yardım almak için gizli ilimlere hâkim olan Havas ilmine sahip Medyum Tufan Hoca’ya ulaşabilir ve yardım alabilirsiniz. (0532 484 30 33)

KAŞIK BÜYÜSÜ NEDİR ?

Bağlama büyülerinden bir tanesi olan kaşık büyüsü, amaç olarak sevdiği insanı kendine bağlama için yapılmaktadır. Günümüzde ki gençlerin şıp sevdi aşklarından dolayı bu büyüye talep çok olmaktadır.

Kısaca yapılışını anlatmak gerekirse; adından da belli olduğu gibi bu büyü için kaşık kullanılır. Medyum Tufan Hoca’ya ulaşabilirsiniz. Kaşığın tahta olması önemlidir. Genel olarak bağlama büyüsü şeklinde olanlarında sapından kaşıklar bağlanarak bir yere gömülmesi istenir. Kaşıklar gömülmeden birleşmesi istenen kişilerin adları ve anne adları yazılır. Gömülen kaşık gömülü durduğu sürece iki kişinin birbirine bağlı bir aşk içinde kalacağını inanılır. Yapılan bu büyüde dikkat edilmesi gereken unsulardan biri, eğer kaşık büyüsü bağlama olarak yapıldıysa iki kaşığın birbirine bakması çok önemlidir. Gömülecek yer olarak da mezarlıkta bir yer seçilmesi büyünün etkisini arttıracağını düşünülmektedir. Aynı şekilde kaşık büyüsü iki insan ayrılması için de yapılmaktadır, bu durumda kaşıkların yönleri birbirine zıt olarak ters yönde bağlanmalıdır. Aynı şekilde isimleri yazılır ve gömülür ve iki insan bu kaşıklar gömülü olarak ayrı baktığı sürece birbirinden soğuyacak ve ayrılacaklardır.

Kaşık Büyüsünün Gerçek Sonucu

Yukarıda kısaca kaşık büyüsünü anlattım aslında sebebi bu büyüye inanıp yapmanız değil, aksine “büyü vardır kesinlikle buna inanıyoruz” fakat büyünün insanları birleştireceğine ve sonucun iyi olacağına inanmıyoruz. Büyüye bulaşan insanlar her defasında ruhsal problemler yaşayarak elde ettiği bağlılığı önünde sonunda daha büyük sorunlarla kaybetme tehlikesiyle karşı karşıya kalacaktır.

Büyülerin genel amacı, yapılan kişinin iradesiz olarak yani robot gibi bir bağlılık kurulması hayalidir. Bu düşünceyle hareket ederek, büyüye tevessül etmemenizi tavsiye ederiz. Hatta bundan daha da önemlisi kutsal kitabımız Kuran-ı Kerim ve Peygamberimizin (s.a.v.) çok büyük günah olduğunu belirttiği gibi büyü ve sihirle uğraşanların Allah (c.c.)’a şirk koşmuş olduğundan hareketle büyünün yanına bile yaklaşmamanız gerekmektedir. Medyum Tufan Hocamıza danışabilirsiniz.

Fakat büyünün etkisi altında olduğuna inanan insanların kaşık büyüsü etkisinden kurtulmak için gerekli İLMİ alanında yardım almak için gizli ilimlere hâkim olan yetkin bir hocaya başvurabilirler. Bu yardım özellikle büyü bozma konusunda olmalı ve insanlar kendi imkânlarıyla büyü bozma uğraşmamalıdır. Bundan dolayı büyü bozma da ilim  isteyen bir iştir, bu alanda kendini geliştirmiş Havas ilmine sahip Medyum Tufan Hoca’ya ulaşabilir ve yardım alabilirsiniz. (0532 484 30 33)

 

S

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*