PARA KISMETİ NASIL AÇILIR ?

Para Kısmet
Bereketinizin kapanması ile ilgili yapılmış büyülerin bozulmasına karşı yine Havas ilmi sahibi Medyum Tufan Hocanın   yardımıyla büyü bozulması için danışabilirsiniz. Fakat kesinlikle, Büyüyü büyü ile bertaraf...

PARA KISMETİ NASIL AÇILIR ?

İş dünyasının sıkça sorulan sorusu “Kısmet nasıl açılır?”. Aslında işleri çok düzgün giden bir esnaf tarafından söylenen “son bir aydır iş yapamıyorum.” Başka biri “usta kısmetim kapandı, nedense artık iflas noktasına geldim.” veya “açtığım her işte ve her uğraştım alanda bir türlü başarılı olamıyorum” gibi söylemlerle çok defa hepimiz karşılaşmışızdır. Bu konuyu detaylı düşündüğümüzde aslında bunların birçok sebebi olabilir. Gelişen ve ilerleyen global dünyada yaptığımız işin alıcısının azalması, bulunduğu ortamda etkenlerin değişmesi, hatta mevsimlerin farklı olması veya akla hayale gelmeyecek şekilde insanların bulunduğu çevredeki problemler bunlara sebep olabilir.

Bununla birlikte sadece maddi anlamda dünyanın etkenleri düşünülmemeli, tüm manevi sorunları ve faktörleri ele alıp inceledikten sonra durumunuzda bir değişiklik olmadığına emin olmalısınız. Bu noktadan sonra size karşı düşmanca tavırlar içinde bulunan insanlar, kısmetinizi kapatmak için büyü yapmış olabileceği akla gelmelidir. Kazancınızı azaltmak için günaha girerek ve İslam’ın belirlediği alanın dışına çıkarak sizin daima kötü şartlarda yaşamanızı dilemiş olabilir. Bu olasılıklarda mevcut olabileceğinden, bu aşamadan sonra insan gerçekten işinin ehli birinden yardım almalıdır.

Büyü ve şirk çizgisi

Bu kadar önemli olaydan bahsettikten sonra size kısmet açmanın büyü yardımı veya sihirle olacağını anlatmak uygun olmaz. Çünkü biz büyünün Allah(c.c.) tarafından yasaklandığını ona giren, katılan yapan ve yaptıran herkesin Allah(c.c.)’a şirk koşacak olduğunu çok iyi biliriz.

Bu yüzden Havas ilmi hâkimi olan bir hocadan  yardım alarak İslam’ın bizi kısıtladığı alanda yani helal daire de yaptıracağımız tılsım, vefk gibi etkili dualar ile destek alabiliriz. Aynı şekilde sizin bereketinizin kapanması ile ilgili yapılmış büyülerin bozulmasına karşı yine Havas ilmi sahibi Medyum Tufan Hocanın   yardımıyla büyü bozulması için danışabilirsiniz. Fakat kesinlikle, Büyüyü büyü ile bertaraf etme işine gidilmemelidir. Bunu teklif edecek hocalarla karşılaştığınızda kesinlikle uzaklaşmanız ve karşınızdaki insanın sizin imanınıza kast ettiğini bilmemiz gerekir.

Siz de büyüyle ilgili sıkıntılar yaşıyorsanız, bundan kurtulmak için Medyum Tufan Hoca’dan yardım alabilirsiniz. Medyum Tufan Tufan (0532  484 30 33) manevi sıkıntılarınızda başvuracağınız güvenilir adresinizdir.

S

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*