MEDYUM TUFAN KİMDİR? TANIYALIM…

MEDYUM TUFAN KİMDİR?

Medyum Tufan TUFAN, sadece ülkemizde değil, İsviçre ve Almanya başta olmak üzere tüm dünya genelinde saygı duyulan bir manevi şifacı, manevi destekçi, danışman ve aslen majisyen medyum olarak hayatını sürdürmektedir. 1999 yılında yaşanan 17 Ağustos Marmara depremi ile 2001 yılında 11 Eylül’de gerçekleşen İkiz Kule saldırılarını önceden tahmin etmesi ve kehanetleri ile ünü ve bilinirliği artmıştır. Bu sayede ülkemizde birçok basın kuruluşu ve televizyon tarafından fikirlerine danışılan, görüşlerine itibar edilen bir figür haline gelmiştir. Beyaz Show ve Zaga’nın ilk medyum konuğu olarak izleyicilerden büyük ilgi gördü ve 2009 yılında halkın da teveccühleri ve oylarıyla yılın en medyatik medyum’u seçildi.

Gelecek okumanın dışında, kişilerle birebir ilgilenerek, onlara engin genel kültürü ile danışmanlık yapmakta ve iyiliğe, güzelliğe, başarı ve mutluluğa ulaştıracak her türlü konuda yaşam döngülerine sonsuz faydalar sağlamaktadır.

Medyum Tufan Tufan, medyumlar arasında nezaketi, hoşgörüsü ve de özellikle kişilerin şahsi hayatına verdiği önemle bilinmektedir. Binlerce kez röportaj yapmasına, televizyon ve gazetelerde görüşleri yayımlanmasına rağmen hiçbir zaman kendisine başvuran kişilerle ilgili hiçbir bilgiyi ima bile etmemesinden dolayı, medyum camiasında en güvenilen kişilerin başında gelmektedir.

Medyum Tufan; özellikle Büyü Bozma ve Havas İlmi ile Aura ve Dualar hakkında çalışmalar yapmaktadır. Bununla birlikte yaptığı çalışmaların neredeyse tamamında tılsım, dua ve zikir üçgeni ile çalışmakta, bunun haricinde yollara tevessül etmemektedir. Hakkaniyet ve adalet konularında oldukça hassas olan Medyum Tufan Hoca, kendisine başvuranların da aynı konularda hassas olmasına büyük önem vermektedir. Kötü amaç ve duygular ile veya fal baktırmak için kendisine başvuranların taleplerini geri çevirmekte, kul hakkı yemeyi hiç istememektedir.

Bu noktadan hareketle, siz de yaşamınızda gerçekten ciddi bir haksızlığa uğradıysanız, iş ortaklarınız ile her şey iyi giderken önemli oranda maddi ve manevi haksızlıkla karşı karşıya kaldıysanız veya miras konusunda problem ve haksızlıklarla karşı karşıya iseniz Medyum Tufan’ı arayabilirsiniz. (0532  484 30 33)   Bununla birlikte, çok iyi giden evlilik ya da sevgili ilişkiniz birden bire anlamadığınız nedenlerle bozulduysa, iş yerindeki kazanç ve bereket kaybolduysa, evinizde ya da işyerinde huzurunuz kalmadıysa, evlilik ya da önemli bir iş anlaşmasının ucuna kadar geldiğiniz halde bir türlü resmiyet kazanmıyorsa da Medyum Tufan Tufan, Allah’ın izniyle sizlere yardıcı olacaktır.

S

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*