MEDYUM TUFAN’A SİBER SALDIRI

Yapılan siber saldırılar ya da yalan yanlış bilgilendirme ve dezenformasyon çalışmaları, Medyum Tufan Hoca’ya zarar vermez. Çünkü zaten onu bilen biliyor, tanıyan tanıyor.   Halkın sevgisi ve ilgisi Medyum Tufan Tufan (0532 484 30 33) için en geçer akçe konumundadır. Kimse, bu tip karalama kampanyaları ile bir yere gelemez.

MEDYUM TUFAN’A SİBER SALDIRI

Devrimiz, maalesef maddi kaygıların ön planda olduğu, temel değerlerin ve manevi duyguların hiçe sayıldığı zamanlar olmaya doğru hızla ilerliyor. İşini hakkıyla yapmaya çalışan insanların zorlandığı, para kazanmak için her şeyi mazur ve yapılabilir gören insanların ise el üstünde tutulduğu günlerden geçiyoruz. Bunun belki de en büyük mağdurlarından biri de Medyum Tufan Tufan’dır.

Ülkemizde ve yurtdışında, yıllarını Havas ve Ledün ilmine vererek pek çok eğitimden geçmiş olan Tufan Tufan, bu birikimlerini kendisine danışanlara sevgi ve saygı çerçevesi içinde anlatmaktadır. Oysa Medyum Tufan’ın tanınırlığını kullanmak isteyen bazı şarlatanlar ve siber korsanlar, hocamızdan şantajla maddi kazanç sağlamaya çalıştılar.

Hocamızın adına, internet sitelerinde olumlu yorumlar yazma karşılığında yüklü miktarda para isteyen bu kişiler, buna yanaşmayan Tufan Tufan Hoca’yı bu kez tersi bir durumla tehdit ettiler. Yani, hakkında internet sitelerinde onlarca negatif yorum ile yanlış ve karalayıcı bilgi paylaşmak ile tehdit ettiler.

Güneş Balçıkla Sıvanmaz. Halanlar Medyum Tufan’a Zarar Vermez…

Medyum Tufan Tufan (0532 484 30 33), güneşin balçıkla sıvanmayacağını iyi bilir. Bu nedenle de halkından gördüğü sevgiyi ve Allah’tan aldığı gücü de en büyük kozu olarak görür. Bu duygulardan hareketle de bu sahtekâr ve siber zorbalara karşı yapılacak tek güzel şeyin, Türk Adaleti’ne başvurmak olduğunun bilincindedir.

Hayatı boyunca nezaket ve iyi niyetli olamaya çalışan Tufan Tufan Hoca (0532 484 30 33), bu olayda da sükunetini korumuş ve avukatına verdiği görev ile, ilgili insanlar hakkında suç duyurusunda bulunmuştur. Bu kişiler hakkında toplanan somut deliller nedeniyle davaların pek de uzun sürmeyeceği ve hak ettikleri cezayı alacaklarına olan inancımız tamdır.

Yapılan siber saldırılar ya da yalan yanlış bilgilendirme ve dezenformasyon çalışmaları, Medyum Tufan Hoca’ya zarar vermez. Çünkü zaten onu bilen biliyor, tanıyan tanıyor.   Halkın sevgisi ve ilgisi Medyum Tufan Tufan (0532 484 30 33) için en geçer akçe konumundadır. Kimse, bu tip karalama kampanyaları ile bir yere gelemez. Herkesin daha iyi bir ülke için el ele vermesi ve bu tip şarlatanların aramızda barınmamasını sağlaması gerekir.

S

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*