MEDYUM TUFAN’IN GERÇEKLEŞEN KEHANETLERİ

Medyum Tufan
Medyum Tufan tarafından yapılan kehanetlerin(1990-2017)birkaçı hariç gerçekleşmiştir. Doğa Olayları,deprem,, futbol ve siyasete,sanat,bilim konularına ilişkin öngörülerinin neredeyse tamamı gerçekleşmiştir. Bu konularda sınırları aşan bir üne kavuşan Tufan Tufan Hocamız kişisel sorularınıza da yanıt vermektedir.

MEDYUM TUFAN’IN GERÇEKLEŞEN

İMKANSIZ OLMAZ DENİLEN  KEHANETLERİ

İçten gelen sezgiler, duru bir öngörü kabiliyeti ya da görülen bazı haber verici rüyalar, sezgisel kehanetlerdir.  Aslına bakılırsa, her kişide, altıncı his de dediğimiz, içten gelen sezgi gücü bulunmaktadır. Bununla birlikte Allah’ın verdiği bu kabiliyetleri kim, ne kadar kullanabilir, bu tam olarak bilinmez.

1999 yılında binlerce vatandaşımızın canına mal olan Marmara Depremi’ni, Japonya’da yaşanan felaketi ve 11 Eylül ikiz kule saldırılarını öncesinden bilerek ilgililere ve topluma bilgilendiren Tufan Tufan, bu yeteneğini henüz küçüklüğünde anlamıştır. Daha çocuk yaşlarında iken, gördüğü rüyalar ya da hisleri nedeni ile olacağını söylediği şeylerin aynı saat, aynı gün ya da aynı hafta içerisinde gerçekleştiğini görmüştür. Çevresi ve dostları da Tufan Tufan’ın bu haline şaşkınlıkla şahitlik etmişlerdir. Bu durumlar, bugüne değin süregelmiştir.

MEDYUM TUFAN TARAFINDAN DİLE GETİRİLEN VE ÇIKAN KEHANETLER

Medyum Tufan Hoca tarafından yapılan kehanetler, yapıldığı esnada gerçekleşmesi imkânsız gibi görülmektedir. Buna rağmen kısa zamanda gerçekleşince birçok kişinin ağzı açık kalmaktadır.

2001 yılı Aralık ayında, Bülent Ecevit in ölüm zamanı, aynı Atatürk’ün ölüm zamanına benzer olacak dedi ve Sayın Ecevit, 5 Kasım 2006’da vefat etti.  Orhan Pamuk, çok sevilirken ve kitapları çok satarken istenmeyen adam olacak dedi; oldu. Mesut Yılmaz ile Tansu Çiller siyasetten ayrılacak dedi, ikisi de siyaseti bıraktılar. Yaşar Nuri Öztürk’ün parti  kuracağını iddia etti, kimse beklemezken söylediği parti kuruldu.  2003 yılında Körfez Krizi sırasında, Saddam’ın geri adım atacağını ve Türkiye’nin bu savaşa son anda girmeyeceğini bildi.

Medyum Tufan (0532  484 30 33), 2006 yılında, Fenerbahçe çok iyi bir takıma sahipken, Fenerbahçe bu yıl kupa alamaz dedi; sürpriz bir şekilde ligi Galatasaray, kupayı ise Beşiktaş kazandı. Dünya kupasında kupanın favorisi olan Almanya’nın ancak üçüncü olabileceğini iddia etti, Almanya üçüncü oldu. Mehmet Ali Erbil bu yıl evlenecek dediği sene, evlendi.

Medyum Tufan Hoca tarafından dile getirilen ve gerçekleşen daha çok sayıda kehanet bulunmaktadır. Zaten bu nedenle de, hem medya nezdinde görüşlerine saygı duyulan hem de halk tarafından ilgi ve merakla takip edilen bir isimdir. Siz de Medyum Tufan Tufan ile görüşmek için 0532  484 30 33 telefon numarasını arayabilirsiniz.

S

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*