SANAL MEDYUMLARA SAHTEKÂRLARA İNANMAYIN !!!

Medyum Tufan
İşini hakkıyla yapan medyumlara da ciddi saygı duymak gerekir. İşte MEDYUM TUFAN bu yüzden özel bir insan. Allah’ın izni ile dağıttığı şifalar ile kendini bu alanda kanıtlamıştır.Medyum Tufan son derece mütevazı, saygılı, bilgili ve dürüst bir kişiliktir.

SANAL MEDYUMLARA SAHTEKÂRLARA İNANMAYIN !!!

Günümüzde medyum sıfatını isminin önüne koyarak, kehanetlerde bulunduğunu, insanlara şifa dağıttığını veya büyü bozduğunu iddia eden pek çok ahlaksız ve şarlatanlar olduğunu görmekteyiz. Oysa bunlar genellikle maddi gelir elde etmek ve medyatik olmak amacıyla, temiz duygulu vatandaşlarımızı kandıran şarlatan tiplerdir.

Sosyal medyanın hemen hemen hayatımızın her alanına girmesiyle, böyle tipler sosyal medyayı adeta kendilerine mesken tutarak insanlarımızın temiz duygularını sömürmeye çalışmaktadırlar. Sosyal medyayı çok etkin kullanan bu şahıslar, onun kolaylıkarından yararlanarak, kendi reklamlarını yapmakta ve insanlara yapamayacakları vaadlerde bulunmaktadırlar. Bunun sonucunda sözde medyumlara inanan iyi niyetli insanlarımız çok büyük hayal kırıklıkları yaşamaktadır. Bu hayal kırıklığı onların sağlığını daha da negatif etkilemektedir.

MEDYUMLUK CİDDİ İŞTİR!!!

Oysa medyumluk ciddi bir iştir ve çok büyük bir tecrübe ve bilgi birikimi gerektirir. Ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz diye bir atasözümüz vardır. Sosyal medyada bedava reklam yapıp, ona buna sanal yorumlar yazdırıp ünlü olma peşinde koşan şarlatanlara asla inanmayın.

İşi hakkıyla yapan medyumlara da ciddi saygı duymak gerekir. İşte MEDYUM TUFAN bu yüzden özel bir insan. Gerek bu güne kadarki kehanetleri, gerekse Allah’ın izni ile dağıttığı şifalar ile kendini bu alanda kanıtlamış örnek bir medyumdur. Medyum Tufan (0532  484 30 33) son derece mütevazı, saygılı, bilgili ve dürüst bir kişiliktir. Ayrıca sır saklamasıyla da ünlübir medyumdur. Bu kişiliği ve ilmi sayesinde kısa sürede kendini kabul ettirmiş biridir.

Medyum TUFAN’ın ünü ülkemiz sınırları dışına da taşmıştır. Başta Almanya ve  İsviçre olmak üzere yurt dışında da son derece saygı duyulan bir kişiliktir. Ülkemizde 17 Ağustos 1999 da meydana gelen depremi ve 11 Eylül 2001’de Amerikadaki İkiz Kule saldırılarını önceden tahmin etmesi ile de ününü tüm dünyaya duyurmuştur.

İşte size gerçek bir medyum. Havas ilmi, büyü bozma gibi alanlarda ehil bir ilim adamı, son derece dürüst ve güvenilir bir şahsiyet. Sosyal medya şarlatanlarına asla inanmayın ve güvenmeyin. İlmi ve bilgisi ile kendini ıspatlamış Medyum Tufan Hoca (0532  484 30 33)size bir telefon kadar yakın.

S

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*