SEVDİĞİM KİŞİYİ AİLEM İSTEMİYOR !

Annem Babam
İlişkinizin büyü altında olduğunu düşünüyor ve kendinizi kötü hissediyorsanız büyü bozma için Havas ilmi hakimi Hocamız Medyum Tufan’dan(0532 484 30 33)yardım alabilirsiniz. Büyü yapmayı teklif etmeyiniz, vefk,gönül bağı ile dualar aracılığı ile birleştirme ve ancak büyü bozma Medyum Tufan tarafından...

SEVDİĞİM KİŞİYİ AİLEM İSTEMİYOR !

Türk kültürünün değişmeyen bir kaidesi, anaerkil bir toplumdan gelmemizdir. Hayatımızda ciddi kararlar alırken en çok sözü geçenler de aile büyüğü olan baba ve annemizdir. Gençler ise onların aldığı fikirler karşısında “siz çağa ayak uyduramıyorsunuz, neden hep sizin dedikleriniz oluyor” gibi cevaplarla çoğu zaman zıt tarafta duruyorlar. Baştan şunu belirtmek isterim ki büyüklerin aldığı her karar doğru ve yerindedir demiyorum. Fakat onların yaşadığı hayat tecrübesi olduğunu ve siz gençlerin yaşadıklarından daha fazlasını yaşadığını göz ardı etmemelisiniz. Sizlerin göremediği çoğu şeyi görebilir, hissetmediğiniz çok şeyi yaşamış olduğu tecrübenin hatırına anlayabilirler.

Evlilikte anne ve babanın önemi

Bir kadın ve erkek için hayatının dönüm noktası evliliktir. Bulunduğumuz zaman itibariyle ailelerin zorlu yolculuğu bayan tarafı için erkek, erkek tarafı için ise kızı öncelikle muhatap olarak kabul etmesiyle başlar. Çünkü mutlu bir ailenin, sorunsuz bir kayınpeder ve kayınvalide ile olacağını unutmamalısınız. Bu durum evliliğin genetiğinde vardır. Almış olduğumuz evlilik kararını yerine getirmede önemli desteği alacağımız ailemiz, bizim yanımızda olmadığı zaman bu kararın çok da bir şey ifade etmesi beklenemez. Bu sıkıntılı durumda olan genç sosyal medyada “ailem sevdiğimi kabul etmiyor” dediği anda karşısında ilk sayfa olarak direk büyü ve sihir çıkacaktır.Hocamız Medyum Tufan’dan hemen yardım alabilirsiniz.

Aslında bu işlere bulaştığınızda sizi ailenize karşı gelmenin yanında İslami değerlerinizi altüst edecek Allah(c.c.) tarafından yasaklanmış ve Peygamberimiz (s.a.v.) tarafından yedi büyük günah arasında sayılmış büyü ve sihrin kucağına atacaktır. Bu konuda sizleri kesinlikle büyü kapsamına girmemenizi öneriyoruz. Öncelik olarak anne babanızın insan olduğunu ve ikna edilemeyecek hiçbir durumun olmadığını bilmeniz gerekir. Bu dünyada sadece ölüme çare yoktur.

Arada büyük aşk varsa bazı hususlarda manevi olarak yardım alınabilir. Çünkü aşklarına gıpta ile bakılan insanların, birdenbire yolunda gitmemeye başlayan ilişkilerinde nazar ve büyü altında olma ihtimalleri de çok yüksektir. İlişkinizin büyü altında olduğunu düşünüyor ve kendinizi kötü hissediyorsanız büyü bozma için Havas ilmi hakimi Hocamız Medyum Tufan’dan danışmanlık alabilirsiniz. Büyü yapmayı teklif etmeyiniz,vefk,gönül bağı ile dualar aracılığı ile birleştirme ve ancak büyü bozma Medyum Tufan tarafından yapılmaktadır. (0532 484 30 33)

 

 

S

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*