SOĞUKLUK BÜYÜSÜ BOZMA

soğukluk
Soğukluk büyüsüne maruz kaldınız ve karşı cinse aşırı soğukluk duyuyorsanız,ya da eşinize soğukluk duyuyorsanız sizde Büyü tesiri ya da Cin musallatı olabilir. Havas uygulamaları uzmanı Medyum Tufan kısa zamanda kesin çözüm sunacaktır. (0532 484 30 33)

SOĞUKLUK BÜYÜSÜ BOZMA

Çok iyi giden mutlu bir ilişkiye sahip olan eşler ya da sevgililerin, birbirlerine karşı,  birden bire soğuduklarını hep duymuşuzdur. Çevredeki dostları tarafından anlam verilemeyen ve hatta ayrılan kişiler tarafından bile tam olarak açıklanamayan bazı nedenlerle ayrılanların sayısı da oldukça fazladır. Bu durumlar, pek de masum ve hayatın doğal akışına uygun haller olmadığından bir büyü yapılmış olduğu ya da cinlerin bu kişilere musallat edildiği düşünülmesi gereken nedenlerdendir.

KARŞI CİNSE SOĞUKLUK NEDEN OLUŞUR?

Erkeğe karşı soğukluk duyan ya da kadına karşı soğukluk duyan kişilerde hemen cin musallat olmuş ya da büyü yapılmış demek doğru olmayabilir. Bunu anlayabilmek için bazı belirtileri iyi incelemek gerekir. Bu belirtilerden en önemlisi, her şey çok iyi giderken, taraflardan birine birden ciddi ölçülerde bir soğuma hali gelmesidir. Bu öyle bir ruh hali dengesizliğidir ki, daha dün aşkından ölecek ölçüde birbirlerini seven çiftler, bir gün sonrasında, taraflardan birinin aşırı uzaklaşması ile ayrılma kararı alırlar. Araya giren ve arabuluculuk yapmaya çalışanlara rağmen düzgün bir çözüme bir türlü ulaşılamaz ve kalpleri ısındırmak mümkün olmaz.

SOĞUKLUK BÜYÜSÜ BOZMA İÇİN ADRESİNİZ: MEDYUM TUFAN HOCA

Bu belirtiler var ise, normalde çok sevdiği erkeğe karşı ya da kadına karşı soğukluk duyan kişilerde büyü tesiri ya da  cin musallatı olması muhtemeldir. Bu durumu, işin uzmanı, bilge insan Medyum Tufan Hoca (0532  484 30 33) telefon ile görüşme esnasında bile kolaylıkla anlayabilecektir. Taraflardan birine soğukluk büyüsü yapıldığı anlaşılırsa veya cin musallatı varsa bu görüşme sonrasında, ister telefon ile isterseniz de yüz yüze yapılacak seanslar ile büyü bozma uygulaması kısa zamanda ve kesin bir çözümle yapılacaktır.

Medyum Tufan Hoca tarafından gerekli havas uygulamaları yapıldıktan sonra karşı cinse ilgi başlar; normal cinsel ve duygusal  tepkiler ile hisler başlar ve kişi normal hayatına döner. Hem sağlık hem de huzurlarını tekrar kazanırlar.Yılların getirdiği tecrübe ve deneyim ile Medyum Tufan (0532  484 30 33), ile tüm görüşmelerinizde gizlilik prensibine harfiyen uyulacaktır.

S

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*